Hydrogelová maska - kosmetická vychytávka

V našem internetovém salondoma.cz si můžete vybrat ze několika druhů hydrogelových masek značek PUREDERM a Victoria beauty. Tyto masky  přinášejí  pleti „vlhkostní bombu“ provázenou pěsticími látkami, které ji dokonale hydratují, vyživí, vyhladí vrásky a ochrání před další dehydratací.

Jsou obohaceny o vysoce zvláčňující ingredience, jako jsou adenosin, výtažky ze zeleného čaje a kaviáru, vitamíny A (retinol) a E aktivní látky Superfood, výtažky z Aloe vera, výtažky z bambusu, výživná mateří kašička nebo nano částečky 24 k zlata .

Adenosin je dlouhodobě známý jako konstitutivní komponent DNA, ale až nedávno bylo zjištěno, že je klíčový pro fungování buněk. Studie imunologického značení prokázala  vliv adenosinu na tvorbu prokolagenu 1, látky nezbytné pro uspořádání a podporu dermis. Adenosin působí na zpomalování efektů stárnutí.

Výtažky ze zeleného čaje pleť uklidňují, uvolňují a hydratují. Zelený čaj je navíc bohatý na polyfenoly, které pomáhají neutralizovat škodlivé látky, a tím pleť chrání před špatnými vlivy venkovního prostředí. Obsahuje i kofein důležitý pro látkovou výměnu, flavonoidy pro ochranu buněk a řadu životně důležitých vitaminů, minerálů a stopových prvků.

 Kaviár dokáže předat pleti maximum ze svého bohatství. Je doslova nabitý vitamíny, aminokyselinami, proteiny. Aminokyseliny odpovídají za správný metabolismus kožních buněk a hydrataci pokožky. Minerály, jako jsou sodík, draslík, fosfor, hořčík a kalcium, mají zpevňující účinek. Mastné kyseliny obsažené v kaviáru ovlivňují ztrátu vody, aby pleť zůstala dlouho svěží a mladá. Významné u kaviáru jsou také vitamíny A a D. Ty jsou hlavním prostředkem na likvidaci vrásek, mají výrazný regenerační účinek a působí proti volným radikálům.

Betaglucan stimuluje přirozenou obranyschopnost pleti, podporuje obnovu pleti a bojuje proti volným radikálům a vráskám, pomáhá při obnově buněk.

Již během chvilky uvidíte, jak se vrstva gelu postupně ztenčuje, až se za malou chvíli zcela absorbuje do pokožky.

Vaše pleť bude opět plná energie, viditelně hydratována, vyhlazená a připravená do nového dne.

Hydrogelové masky můžete zakoupit zde:

puredermkvetiny2