Marula olej

Olej Marula je považován za poklad afrického kontinentu.

 • Olej Marula se listuje za studena  ze semen cenných exotických ovocných stromů rostoucí v ekologicky čistých oblastech jihovýchodní Afriky a Madagaskaru. Plod  stromu Marula  obsahuje 4 krát více vitamínu C .
 • Olej Marula je také nazýván "stromem slonů", kteří jsou schopni za touto nutriční lahůdkou urazit stovky kilometrů.
 • Marula olej je významným zdrojem přírodních tokoferolů a nenasycených mastných kyselin.  Dokonale se absorbuje do pokožky, přičemž nezanechává nežádoucí pocit mastné pokožky.Jeho velkou předností je ochrana pokožky před působením volných radikálů, které způsobují předčasné stárnutí kůže. Je právem považován za skutečného stážce mládí.
 • Víceúčelový Marula olej obsahuje účinné antioxidanty, vysokou koncentraciživin, minerálních látek a esenciálních mastných kyselin, které
  chránit pokožku proti negativním vlivům životního prostředí, podporuje buněčnou aktivitu, hluboce hydratuje a zamezuje tvorbě vrásek, obnovuje tvorbu kolagenu a tím zvyšuje elasticitu pleti.
 • Olej Marula má protizánětlivé a anti-mikrobiální vlastnosti Marula olej obsahuje vysoké množství důležitých antioxidantů, včetně,
  Vitamin C, tokoferol (vitamin E), tochotrienol, fenolové sloučeniny,
  esenciální aminokyseliny a flavinoidy.