Mudr. Alice Ratajová Botanico Sportovní masážní olej 500 ml

Kód: 96905
Novinka
Neohodnoceno
299 Kč 247 Kč bez DPH
Skladem

Sportovní masážní olej Botanico s rozmarýnem, borovicí, mátou, citrónem a pomerančem je vhodný při zvýšené fyzické zátěži k urychlení regenerace a rekonvalescence při svalové únavě, nejrůznějších zhmožděninách či namožení svalů. Obsahuje oleje rostlinného původu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sportovní masážní olej Botanico s rozmarýnem, borovicí, mátou, citrónem a pomerančem je vhodný při zvýšené fyzické zátěži k urychlení regenerace a rekonvalescence při svalové únavě, nejrůznějších zhmožděninách či namožení svalů.

Působení masáže na lidský organismus je mnohostranné. Během masáže se uvolňují bolestivé a napjaté svaly, zlepšuje se jejich ohebnost, uvolňují se kloubní blokády. Masáž má vliv na zlepšení žilního krevního oběhu a látkové výměny. Podporuje též mízní oběh a blahodárně působí na nervovou soustavu. Správně prováděná masáž uvolňuje psychické napětí a pomáhá při bolestech hlavy. Masáž má na člověka celkový uklidňující nebo povzbuzující účinek. Tyto masážní oleje obsahují pouze oleje rostlinného původu (olivový olej, slunečnicový olej a další).

  • vhodný při zvýšené fyzické zátěži
  • s rozmarýnem, borovicí, mátou, citrónem a pomerančem
  • obsahuje oleje rostlinného původu
  • k urychlení regenerace a rekonvalescence při svalové únavě, nejrůznějších zhmožděninách či namožení svalů

500 ml

Doplňkové parametry

Kategorie: Tělová másla a oleje
Hmotnost: 0.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: