Victoria Beauty Active Gold 24k

zlato1.jpgmalá   ZLATO v kosmetice

Blahodárné účinky zlata byly v historii vždy ceněny.  Využívala je i Kleopatra, která si na noc nasazovala masku ze zlata, aby udržovala svoji pleť mladistvou, zářivou a jemnou. Ve staré čínské medicíně bylo zlato klíčem k mládí. Zlato při výrobě mastí používali už staří Egypťané. Mísili je s rostlinnými silicemi a vytvářeli tak „elixíry mládí". Ve starém Římě se zlatem hojily kožní problémy. Od roku 1929 se využívaly v medicíně soli zlata proti zanícení a na zpomalení revmatické artritidy.

Nejcennějšími vlastnostmi, které se zlatu v kosmetických přípravcích připisují, jsou omlazující a antioxidační účinky. Kůže s narůstajícím věkem a vlivem řady negativních faktorů (znečištěné ovzduší, ultrafialové záření, nevhodná strava apod.) ztrácí schopnost obnovovat buňky a pleť tak rychle stárne. Zlato však znovu obnovuje okysličování buněk a jejich schopnost regenerace a pomáhá pleť znovu oživit a omlazovat. Navíc vyniká antibakteriálními a detoxikačními účinky. Díky podpoře krevní cirkulace a schopnosti zbavovat pleť toxinů pomáhá uchovat kůži pevnou, pružnou a mladistvou.

Kosmetické laboratoře značky Victoria Beauty vyvinily novou omlazující řadu s tímto vzácným kovem pod názvem Victoria Beauty Active gold 24k. V nabídce naleznete zlaté pleťové sérum na obličej , zlaté pleťové sérum pod oči,  a zlatou masku pro ošetření očního okolí.

Dopřejte své pokožce tu nejlepší péči, bude Vám za to vděčná!

zlatéserum1.jpga.jpgmalázlatésérumplet.jpg2.jpgmalázlatooči2.jpg2.jpgmalá