Domácí pedikúra. Jak fungují zázračné ponožky?

Pokud máte problémy s nepříjemně zrohovatělou nebo rozpraskanou pokožkou na chodidlech, zápasíte doma s pemzou nebo chodíte na drahou pedikúru, máme pro vás řešení :-)pure

Peeling zrohovatělé pokožky na chodidlech je nyní možné provádět s využitím masky na nohy ve formě speciálních ponožek, které obsahují především přírodní výtažky, jako jsou výtažky z papáji, citrónu, jablka, pomeranče, hlemýždího extraktu,heřmánku a CO2, díky kteým bude pokožka nohou dokonale vyhlazená a osvěžená. Pouhé 3 hodiny postačí k této ošetřující procedůře, kdy během následujících 7 dní se pokožka začne postupně odlupovat a již do 14 dnů se můžete těšit z kompletně obnovené kůže na vašich chodidlech. Efekt je na rozdíl od mechanického odstranění dlouhodobý.

 

Jak ponožky fungují?

Proces odlupování pokožky je velice individuální, většinou nastupuje do 5 - 7 dne, v některých případech ale také až 10 den po aplikaci. Poté se pokožka postupně začíná odlupovat a během následujících 7 dní dochází k její úplné výměně.

Můžete se přesvědčit sami:

 


Zázračnou domácí pedikúru zakoupíte v našem e-shopu pod značkami Purederm, Skinlite, Celkin a Victoria Beauty - jedná se o stejného výrobce, produktz mají totožný efekt, jen jsou obohaceny různými složkami, například hlemýždím extraktem apod..

CENA: 199,-Kč

Samoslupovací zábal ve formě ponožek u značek Purederm a Skinlite k dostání ve dvou velikostech:

Velikost REGULAR - určené pro péči o chodidla do velikosti nohy č. 41.

Velikost LARGE - určené pro péči o chodidla č. 41-45.

Samoslupovací zábaly značek Purederm, Skinlite nebo Celkin můžete zakoupit zde:

http://www.salondoma.cz/pripravky-pro-peci-o-nohy/purederm-pedikura-samoslupovaci-zabal-na-nohy--1-par-ponozek--2ks/

http://www.salondoma.cz/pripravky-pro-peci-o-nohy/skinlite-samoslupovaci-maska-na-nohy-s-papajou--1-par-ponozek--2ks/

http://www.salondoma.cz/pripravky-pro-peci-o-nohy/celkin-pedikura-exfoliacni-maska-na-nohy-co2-s-papajou--1-par-ponozek-2-spa-masky/

Vhodné i pro diabetiky.