Victoria Beauty Active Gold 24 k

Zlato a jeho omlazujcí účinky na pleť. Objevte tajemství královny Kleopatry a dopřejte své pokožce tu nejlepší péči!

zlato1.jpgmalá   ZLATO v kosmetice

Blahodárné účinky zlata byly v historii vždy ceněny.  Využívala je i Kleopatra, která si na noc nasazovala masku ze zlata, aby udržovala svoji pleť mladistvou, zářivou a jemnou. Ve staré čínské medicíně bylo zlato klíčem k mládí. Zlato při výrobě mastí používali už staří Egypťané. Mísili je s rostlinnými silicemi a vytvářeli tak „elixíry mládí". Ve starém Římě se zlatem hojily kožní problémy. Od roku 1929 se využívaly v medicíně soli zlata proti zanícení a na zpomalení revmatické artritidy.

Nejcennějšími vlastnostmi, které se zlatu v kosmetických přípravcích připisují, jsou omlazující a antioxidační účinky. Kůže s narůstajícím věkem a vlivem řady negativních faktorů (znečištěné ovzduší, ultrafialové záření, nevhodná strava apod.) ztrácí schopnost obnovovat buňky a pleť tak rychle stárne. Zlato však znovu obnovuje okysličování buněk a jejich schopnost regenerace a pomáhá pleť znovu oživit a omlazovat. Navíc vyniká antibakteriálními a detoxikačními účinky. Díky podpoře krevní cirkulace a schopnosti zbavovat pleť toxinů pomáhá uchovat kůži pevnou, pružnou a mladistvou.

Kosmetické laboratoře značky Victoria Beauty vyvinuly novou omlazující řadu s tímto vzácným kovem pod názvem Victoria Beauty Active gold 24k. V nabídce naleznete zlaté pleťové sérum na obličej , zlatý krém s kyselinou hyaluronovou,  a zlaté oční masky 60ks/balení.

Dopřejte své pokožce tu nejlepší péči, bude Vám za to vděčná! Kosmetické produkty z řady Victoria Beauty ACTIVE GOLD zakoupíte zde:

vbgold2