STOP BOTOXU! Vyzkoušejte revoluční kosmetickou řadu BOTOLIFTX

Která z nás by nechtěla oddálit nebo ideálně zastavit proces stárnutí. Pro krásu a věčné mládí jsme dokonce ochotné si do těla dobrovolně nechat aplikovat jeden z nejúčinnějších jedů – botoluxin (klobásový jed), nazývaný komerčně  BOTOX.

Na začátku 80.let minulého století se botoluxin využíval v lékařství k léčbě neurologických onemocnění a šilhavosti. V současné době se jedná se o nejrozšířenější látku, kterou estetičtí chirurgové po celém světě vyplňují vrásky.

Optimálně by aplikace  botoxu měla vyhladit vrásky a obličeji dodat odpočatý vzhled. Bohužel se však čím dál častěji setkáváme s nepovedenými zákroky, kdy obličej má  strnulý až udivený výraz, bez známek jakékoliv mimiky.

Je také dobré vědět, že účinky botoxu odezní po třech až šesti měsících a proces je nutné opakovat. Dokonce se již na této proceduře objevuje i závislost.

Botuloxin je jed, umírají kvůli němu i zvířata

Podle Barbory Večlové, koordinátorky kampaně za nahrazení pokusů na zvířatech, by měl každý, kdo uvažuje o aplikaci botoxu, zvážit, zda je krása dostatečným důvodem pro působení utrpení zvířatům.

„Navíc botulotoxin je jed, a proto jeho aplikace skýtá mnoho rizik. Místo krásného vzhledu může způsobit vážné zdravotní problémy. Kromě toho si myslím, že stárnutí je přirozený proces a skutečná krása člověka je někde jinde než v mladistvém vzhledu," (zdroj: Onadnes.cz)

Botox může způsobit i změny v mozku a dokonce demenci!

O tomto problému napsal německý měsíčník o vědě Bild der Wissenschaft. „Vlivem různých emocí, jako jsou hněv, smutek, pláč, a také grimas vznikají na čele vrásky. Ti, kteří je léčí podobně jako světové hvězdy vyplňováním botoxem, by se mohli časem dočkat změn v mozku,“ konstatují tyto noviny.(zdroj: blesk.cz)

Než sáhnete po Botoxu…

Vráskám lze velmi účinně  předcházet zdravou životosprávou, pravidelnou a především kvalitní péčí o pleť. Důležitá je péči o vrásky kolem 30 roku věku, jelikož v tomto období prudce klesá množství kolagenu a elastinu v pokožce a je nezbytné ho tělu dodávat ať už vnější formou (krémy, séra, mléka..) nebo vnitřně (doplňky stravy). Kosmetická firma Victoria beauty uvedla na trh úžasný pleťový krém Victoria Beauty Collagen 60+ obsahující kromě kolagenu kyseliny hyaluronové a konopného oleje také složku MATRIXYL, která představuje přírodní formu botoxu, která je zcela neškodná!

Matrixyl® patří k nejnovějším a nejúčinnějším látkám patřícím do skupiny NIČITELŮ VRÁSEK. Výrazně podporuje mikrocirkulaci. Jeho působení je podobné retinolu, oproti němu ale Matrixyl 3000 působí dvakrát rychleji, nedráždí pokožku a je stabilní a proto si zachovává své vlastnosti po celou dobu užívání krémů.

Účinek Matrixylu nahrazuje aplikaci kolagenových injekcí a jiných metod pro vyhlazení vrásek! 

Komplexní nabídka produktů s matrixylem zde:

vbbotox3aa