11 položek celkem

Cena

169908
1169908

Značky

Položek k zobrazení: 11

Matrixyl® , ja tvrdí světoví vědci, je chemická látka užívaná v  krémech proti vráskám zvyšuje množství kolagenu v pleti. V praxi to tak znamená, že přípravky obsahující tuto složku, skutečně omezují množství vrásek v obličeji a reklama na tyto přípravky není lživá.

Kolagen je bílkovina, jíž vděčíme za plasticitu pleti. V mládí je jí v kůži obrovské množství, s věkem ale kolagenu ubývá, kůže ztrácí pružnost a začínají se v ní objevovat vrásky.„Studie jako ta naše jsou velmi důležité, jak pro samotné zákazníky, tak pro kosmetický průmysl, protože jednotlivé společnosti jen výjimečně publikují své výsledky, aby je nemohla konkurence kopírovat,“ uvedl k výzkumu profesor Ian Hamley z University of Reading, kde testování Matrixylu provedli. Při použití této látky se množství kolagenu v pleti zdvojnásobilo.

Matrixyl® je poslední výkřik biotechnologie v oblasti bílkovin. Obsahuje matrykini Pal - GHK i pal - GQPR, které jsou nositely informací potřebných pro regeneraci pokožky. Peptidy, které obsahují, mají synergické působení s bílkovinou rybího kolagenu. Je to jedna z nejdražších ingrediencí v kosmetických přípravcích. Matryxil patří k nejnovějším a nejúčinnějším látkám patřícím do skupiny NIČITELŮ VRÁSEK. Výrazně podporuje mikrocirkulaci. Jeho působení je podobné retinolu, oproti němu ale Matrixyl 3000 působí dvakrát rychleji, nedráždí pokožku a je stabilní a proto si zachovává své vlastnosti po celou dobu užívání krémů.

Neuropeptide Calmosensive je speciální složka , která přináší pokožce stejný efekt jako aplikace toxického botulotoxinu. Vyhlazuje mimické vrásky v obličeji, speciálně v oblastech, kde se mimické vrásky tvoří - okolí očí a úst.

Argireline® (Acetyl Hexapeptide-8) - tato látka představuje revoluční novinku v účinné boji proti vráskám.Předchází vzniku vrásek a hluboké vrásky zmírňuje.

Neuropeptide Calmosensive Argireline® narozdíl od škodlivého botulotoxinu, který dočasně paralyzuje mimické svaly, pouze oslabí svalovou kontrakci, čímž se mimické svaly uvolní. 

Peptid v této látce má podobnou strukturu jako bílkovinný komplex zajišťující přestup nervového vzruchu do svalu. Na rozdíl od botoxu však pouze oslabí přenos vzruchu, protože se na zmíněný komplex naváže. Botulotoxin zničí jeden z proteinů tohoto komplexu, vzruch nemůže být přenesen a sval ochrne. Argireline a Neuropeptide Calmosensive působí jen pár hodin a sval není poškozen, botox působí 3–6 měsíců a sval poškozen je. Mimika obličeje, především úsměv, je zachována a zůstává i radost ze života. Kosmetický přípravek celkově pozitivně působí na pružnost a pevnost pleti a ovlivňuje dlouhodobě její odolnost proti stárnutí.