AHA kyseliny, ovocné výtažky

AHA kyseliny (alfa-hydroxykyseliny) též známe pod názvem "ovocné kyseliny" dokážou dokonale odstranit odumřelé buňky, vyhladit nerovnosti i  stáhnout póry. Vydatně odporují tvorbu kolagenu a zvyšují hydrataci i pružnost pokožky. Používají také při prevenci a léčbě  akné. Pomáhají i v boji proti pigmentovým skvrnám. Odstraněním odumřelé vrstvy kůže mohou vymizet jemné vrásky a zesvětlat pigmentové skvrny.  Nejznámějšími jsou kyselina glykolová, kyselina mléčná a kyselina citrónová

Glykolová kyselina se využívá hlavně jako chemický peeling v dermatologii i v kosmetice pro domácí použití, mezi její výjimečné schopnosti patří vyhlazování vrásek i jizev po akné a celková úprava vzhledu pokožky. Využívá se také pro bělení pigmentů při hyperpigmentaci a při dalších kožních problémech. 

Kyselina mléčná se v kosmetice používá především pro své exfoliační schopnosti (rozpouští látky, které drží odumřelé kožní buňky pohromadě, tím se odhaluje jemnější a mladě vypadající vrstva pokožky). Redukuje první známky stárnutí jako vrásky i pigmentové skvrny a sjednocuje barevný tón pleti.

Nejprodávanější

32 položek celkem

Cena

59299
159299

Značky

Položek k zobrazení: 32
ads7301 ADS730
Nahoru
Další produkty