Minerální bahno z Mrtvého moře

Nejprodávanější

31 položek celkem
DEAD SEA Spa MAGIK Bahenní mýdlo 100g
149 Kč
DSS21
deadsea6.jpga DSS07
DEAD SEA Spa MAGIK Sůl do koupele - 500g DSS33
deadsea11.jpga
249 Kč
DSS09
deadakne.jpguprava
DSS22
Nahoru
Další produkty

Mořské řasy příznivě působí na citlivou a náročnou pleť se sklony k dermatitidám a alergickým reakcím. Jejich účinek je přímo zázračný v tělových kosmetických zábalech a remodelačních přípravcích. Buněčná stěna řasy obsahuje glykoproteiny, celulózu a nejsvrchnější vrstva obsahuje pektiny a látku která ideálně filtruje UVB záření.

Mořské hnědé řasy - chaluhy- mají výživné, hydratační, revitalizační a zjemňující účinky a využívají se při léčbě akné, padání vlasů a vyhlazování vrásek.ční a zjemňující účinky a využívají se při léčbě akné, padání vlasů a vyhlazování vrásek.

Kosmetika z mrtvého moře díky unikátnímu složení a obsahu cenných minerálů čistí a detoxikuje pokožku. Hořčík, vápník, bromidy a sulfáty působí zklidňujícím a relaxačním účinkem na lidský organismus, revitalizují pokožku a odtraňují z ní škodlivé látky. Kosmetika se solí z Mrtvého moře citlivě pečuje o pokožku problematickou- při výskytu kožních problémů, např.akné a psoriázy ( lupenky). Přípravky se solí z Mrtvého moře zajistí, že bude Vaše pokožka krásně jemná a svěží.

Minerální bahno má vysoký obsah minerálů a přírodních peelingových  prostředků, pleť čistí a revitalizuje, činní ji jemnější a pružnější.Změkčuje ztvrdlou kůži, zmírňuje otoky, přináší celkovou úlevu a je výborné použít jej před pedikůrou. Posiluje vlas a působí preventivně proti jeho lámání, dvojení a vypadávání.