Bomb cosmetics Víla Flora the fairy Nahřívací polštářek

Kód: 8404
Akce Novinka
1 hodnocení
499 Kč –20 %
flora the fairy body warmer
499 Kč –20 % 399 Kč 330 Kč bez DPH
Skladem

Nahřejte a obejměte mě! Tento nahřívací polštářek pro mikrovlnnou troubu dodává teplo, které uklidňuje od bolesti. Skutečné levandulové pupeny uvnitř uvolňují aromatickou vůni.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jemně vonící skutečnou levandulí, stačí vložit vnitřní náplň do mikrovlnné trouby a přitulit se! Ideální proti bolesti a na příjemné noci!

Materiál: pletený/látkový potah + vnitřní vak, který je naplněn keramickými a silikonovými perličkami.

Vyjměte polštářek z pleteného / textilního potahu a zahřejte v mikrovlnné troubě podle výše uvedených pokynů. Nezahřívejte pletený / látkový potah, ale pouze náplň. Položte náplň na nekovovou desku a vložte ji do mikrovlnné trouby, ujistěte se, že náplň je rovnoměrně rozložena. Pro zamezení dehydratace polštářku vložte z poloviny naplněný šálek vodou spolu s polštářkem do mikrovlnné trouby. Při odstraňování šálku buďte opatrní, protože může být jak šálek, tak i voda velmi horká. Ujistěte se, že se otočný talíř může volně otáčet, je čistý a bez mastnoty nebo všeho, co by mohlo způsobit spálení nebo kontaminaci produktu. V případě přehřátí nechte úplně vychladnout. Po zahřátí náplně a vyjmutí z mikrovlnné trouby musí být polštářek vložen do pleteného potahu se suchým zipem a vyčkejte 30 sekund. Nepoužívejte, pokud je poškozen.

Časy mikrovlnného ohřevu a návod k použití:

Pro 650-800W mikrovlnná trouba zahřívejte maximum na 100 sekund
Pro 800-1000W mikrovlnná trouba zahřívejte maximum na 90 sekund

bombpol2

Doplňkové parametry

Kategorie: Bydlení a doplňky
Hmotnost: 0.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: