Péče o nehty? Jedině s Victoria Beauty!

Na péči o nehty hodně lidí často zapomíná, a právě to se dříve či později na jejich vzhledu negativně podepíše. Zkuste se právě teď na vaše nehty podívat. Jsou pobledlé, lámou se nebo třepí, zarůstají kůžičkou, jsou na nich flíčky? Pokud ano, je ten nejvyšší čas jim ztracenou krásu vrátit! Podceňovat byste samozřejmě neměli ani prevenci. V tomto článku se dozvíte, jak o nehty pečovat co nejlépe!

Co musíte udělat jako první

Aby nehty vypadaly opravdu krásně, je třeba jim v první řadě dopřát dostatečnou výživu. Nemusí to být vůbec těžké, stačí totiž používat k tomu určené přípravky. Vyhráno budete mít, když vsadíte na kvalitní péči o nehty, kterou na trh uvádí značka kosmetiky Victoria Beauty. Nabízí hned několik druhů přípravků, se kterými budou i vaše nehty při pravidelné péči zdravé a krásné.

Naše tipy: 

SOS balzám pro silně poškozené nehty

Pokud už vaše nehty skutečně volají o pomoc, měli byste si pořídit unikátní SOS balzám, který dokáže i velmi poškozeným nehtům vrátit vitalitu. Balzám obsahuje všechny potřebné pro-vitamíny a kalcium, které zaručují ideální hydrataci a současně pomáhají zvýšit odolnost nehtů. Skvělé je, že balzám můžete používat jako prevenci a je možné ho použít i jako podkladový lak. 

 

Zázračná péče o nehty 8 v 1

Komplexní péče pro krásné a zdravé nehty 8 v 1. Podporuje růst nehtů, zabraňuje jejich třepení, vyhlazuje povrch nehtů, posiluje jejich strukturu, dodává nehtu vysoký lesk. Garantuje dlouhodobý krásný vzhled a zdraví nehtů, odolné proti třepení a lámání.

Výživná péče na nehty s arganovým olejem

Péče o kůžičku okolo nehtů je velmi důležitá nejen pro jejich pěstěný vzhled, ale také jako prevence před nežádoucími záděry. Péče s arganovým olejem napomáhá ke snadnému odstranění kůžičky okolo nehtů, podporuje růst nehtů a zabraňuje jejich třepení.

Tyto a další produkty pro péči o nehty můžete koupit zde: