Satisfyer Vibrátor Pro Traveler 10 cm; ⌀ 3,5 cm + USB nabíječka

Kód: SATISPRO_TRAVEL
Novinka
4 hodnocení
Značka: Satisfyer
1 099 Kč 908 Kč bez DPH
Skladem

Kamkoli Vás cesty zavedou nový Satisfyer Pro Traveler můžete mít vždy po ruce! Tento nenápadný společník Vám spolehlivě zaručí ty nejintenzivnější orgasmy, ať jste kdekoli, a Vy se tak už nikdy nebudete muset vzdát té nejlepší relaxace. Vibrátor nabízí 11 podtlakových funkcí a je vodotěsný. Obsahuje velmi výkonný motor, který funguje velmi tiše pro ještě větší diskrétnost. USB nabíječka součástí balení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kamkoli Vás cesty zavedou nový Satisfyer Pro Traveler můžete mít vždy po ruce! Tento nenápadný společník Vám spolehlivě zaručí ty nejintenzivnější orgasmy, ať jste kdekoli, a Vy se tak už nikdy nebudete muset vzdát té nejlepší relaxace.

S tímto praktickým vibrátorem na bázi podtlaku díky bezdotykové stimulaci prožijete mnohočetné orgasmy. 11 lákavých podtlakových modů Vám zajistí vše od slabých podtlakových vln až po ty nejsilnější. Díky ovládání tlačítky +/- budete mít navíc jednotlivé mody pod kontrolou a vždy si budete moci pohodlně zvolit požadovaný mód. Satisfyer Pro Traveler obsahuje velmi výkonný motor, který však funguje velmi tiše pro ještě větší diskrétnost.

JEŠTĚ VÍCE ZÁBAVY POD VODOU!

Satisfyer Pro Traveler je vodotěsný, takže s ním zažijete ještě intenzivnější zábavu ve sprše, ve vaně či ve vířivce. To musíte zažít: stimulace podtlakovými vlnami se pod vodou ještě mnohonásobně zintenzivní!

  • 11 podtlakových funkcí
  • magnetické zavírání
  • vodotěsný
  • ideální na cesty
  • USB nabíječka součástí balení
  • lékařský silikon/ABS plast
  • 10 cm; ⌀ 3,5 cm; 192 g
     

NAŠE TIPY

Ještě dokonalejšího prožitku docílíte použitím lubrikantu na vodní bázi.

Doplňkové parametry

Kategorie: Erotické pomůcky
Hmotnost: 0.3 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: