Victoria Beauty Detoxikační náplasti na nohy

Kód: 0770099
Akce
49 hodnocení
79 Kč 65 Kč bez DPH
Skladem

Pro očistu celého těla. Účinně absorbují škodlivé látky, toxiny a těžké kovy z těla během spánku. Detoxikují organismus při dlouhodobém užívání léků a antibiotik .

Detailní informace

Detailní popis produktu

Victoria Beauty Detoxikační náplasti na nohy

Pokud chceme zůstat zdraví a vitální, musíme pravidelně očišťovat  naše tělo od nahromaděných toxinů. Na chodidlech se nachází 60 akupunkturních bodů ( z celkového množství 360) , které reflexně odrážejí vnitřní orgány v našem těle. Z důvodu zemské přitažlivosti se většina toxinů nahromaděných v těle ukládá právě v chodidlech.

Detoxikační náplasti Victoria Beauty přímo působí na reflexní body na chodidlech. Účinně absorbují škodlivé látky, toxiny a těžké kovy z těla během spánku. Detoxikují organismus při dlouhodobém užívání léků a antibiotik . Pomáhají zmírnit drobné bolesti v těle, především bolesti nohou, uvolňují svalstvo, hybnost kloubů a taktéž přispívají k redukci otoků nohou. Pomáhají léčit chronické dýchací problémy a astma. Podporují imunitní systém, zlepšují cirkulaci krve, posilují nervovou soustavu a zvyšují kvalitu spánku. Snižují únavu a zvyšují energii.
Náplasti jsou určené pro všechny, kteří si chtějí vyčistit své tělo. Jejich použití je zcela bezpečné a účinné díky 100 % přírodním látkám, jakými jsou na příklad bambusový a dřevný ocet, které obsahují.

Návod: Náplasti používejte k detoxikaci organismu nejlépe během spánku. Před použitím si důkladně omyjte chodidla vodou a osušte ručníkem. Náplasti nechte působit 8-10 hodin, poté je odstraňte z chodidel a místo aplikace omyjte vodou a osušte..
Skladujte na chladném a suchém místě, nevystavujte přímému slunečnímu světlu. V případě podráždění pokožky, či jiných nežádoucích účinků se poraďte se svým dermatologem.

2 detoxikační náplasti

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Přípravky pro péči o nohy
Hmotnost: 0.1 kg
Nevyplňujte toto pole:
H Avatar autora 13.4.2021 16:10
Nejlepší náplasti, co jsem vyzkoušela, zakoupím i příště.
P Avatar autora 15.9.2020 15:19
Ze zvědavosti jsem vyzkoušela, je to dobrá zdravotní vychytávka.
R Avatar autora 30.7.2020 09:22
Mám vyzkoušení podobné náplasti od jiných značek, ale tyto mi přišly nejlepší.
V Avatar autora Výborné 11.6.2015 10:14
Vyzkoušela jsem a byla jsem nadšená ! Náplastě byly úplně tmavé, nechtěla jsem tomu ani věřit, co to všechno z organizmu vytáhlo ! Budu je dále doporučovat :-)