Polská kosmetika, kvalita prověřená historií

Výroba kosmetiky v Polsku má dlouhou a úspěšnou historii. Například značku Max Factor sice vlastní obrovský americký koncern Procter and Gamble, ale její zakladatel Max Factor, vlastním jménem Maksymilian Faktorowicz, byl polský Žid z Lodže. Po jeho smrti před 2.světovou válkou podnik řídila jeho rodina a až v roce 1978 jej prodala do Ameriky. Mimochodem, své továrny mají v Polsku i největší kosmetické koncerny světa - Avon, Oriflame, L’Oreal nebo Beiersdorf (Nivea).

Předním polským výrobcem kosmetiky  je společnost Mincer Pharma, která již více než 20 let a ve více než ve 20 zemích světa pomáhá ženám v boji s příznaky stárnutí. Společnost byla založena v září 1989. Zpočátku to byla malá, rodinná firma, vyrábějící hlavně řasenky. V roce 1992, majitel navázal styky s francouzským investorem pro vytvoření společného podniku v Polsku. A tak v roce 1993 spatřila světlo světa společnost Mincer- Mona Lisa Cosmetic France.

logoM

V laboratořích Mincer Pharma neustále vyvíjejí speciální protistárnoucí programy zaměřené na boj proti volným radikálům, které mají za následek předčasné stárnutí pokožky a na snahu co nejdéle prodloužit její mládí pomocí biotechnologických procesů. Specializuje se na výrobu přírodní kosmetiky na bázi rostlinných a bylinných extraktů. Výsledkem je více než 300 výrobků pro péči o pleť, které získavají jedno pretižní ocenění za druhým!

Balení výrobků je vytvářeno v souladu z nejnovějšími trendy. Důkazem jsou nádobky na krémy uzavřené tzv. dávkovací membránou, která chrání krém před kontaktem s vnějším prostředím a umožňuje jeho ekonomické dávkování. Je to unikátní patent, který zajišťuje trvanlivost výrobku. Stačí pouze jemně zatlačit a z malého otvoru v membráně získat tak  požadované množství krému.

membrana

 

Nejlepší kosmetika nemusí být  nutně ta nejdražší!

www.salondoma.cz

mincer

https://www.youtube.com/watch?v=i2kaHqwFOVA