Fun Factory Smartballs teneo duo 17 Ø 3,2 / 3,6 cm

Kód: 34135
7 hodnocení
Značka: Fun Factory
629 Kč 520 Kč bez DPH
Skladem

Pro posílení pánevního a zlepšení prožitku při sexuaálním aktu. Sametový povrch a elegantní design těchto vaginálních kuliček potěší nejen oko, ale celé tělo.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sametový povrch a elegantní design těchto vaginálních kuliček potěší nejen oko, ale celé tělo.

Tyto vaginální kuličky (známé jako Venušiny kuličky) jsou určeny ženám s pokleslou nebo vychýlenou vagínou, ale i ženám, které chtějí svému poševnímu svalstvu navrátit jeho pružnost a kondici.

Vaginální kuličky jsou také vhodné pro trénink pánevního dna, k rekonvalescenci po těhotenství (vhodné použít při cvičení) a jako ideální prevence proti inkontinenci. Je prokázáno, že pravidelné posilování poševních svalů zlepšuje prožitek ze sexuálního aktu.

Jejich ergonomický tvar a důlek na prst „Easy-in“ Vám umožní jejich bezproblémovou aplikaci. Inovovaná technologie Vám zajistí tiché a velmi zřetelné prožitky díky rychlé rotaci vnitřní kuličky. Nevyvolávají alergické reakce a jsou dobře omyvatelné teplou vodou.

SMARTBALLS teneo duoo jsou vyrobeny ze 100% lékařského silikonu a mají sametově hladký povrch. Nevyvolávají alergické reakce a jsou dobře omyvatelné teplou vodou.

Jako lubrikant je možné použít gel Fun Factory Toyfluid.

Dnes ženy mnohem více než kdykoliv předtím vyžadují plnohodnotný sexuální život. Je známo, že po porodu a s přibývajícím věkem slábne poševní svalstvo a svaly celé pánevní oblasti, což může vést k snížení příjemných pocitů nebo dokonce ke ztrátě orgasmu. Může se to projevit i samovolným únikem moči, tzv. inkontinencí. Naštěstí existují způsoby, jak poševní svalstvo a svaly pánevního dna opět zpevnit, což se projeví i na kvalitě sexuálního života.

V růžové nebo v černé barvě. 

 

Poševní svaly můžete jednoduše procvičovat pomocí kegelových cviků například při močení a to tak, že cíleně zeslabujete a zesilujete proud moči. Dalším jednoduchým způsob je tento: strčíte si do pochvy prst (popř. nějaký jiný předmět) a snažíte se pomocí poševních svalů prst zmáčknout. Pokud cítíte tlak kolem prstu, pak cvičíte správně.

 

Existuje i jiný způsob, jak procvičovat poševní svaly. Erotická pomůcka nazvaná venušiny kuličky je pro tyto účely ideální. Venušiny kuličky se vkládají do vagíny. Kuličky v sobě obsahují ještě menší kuličky, které při pohybu vytvářejí vibrace. Tyto vibrace se přenášejí přes vnější kuličku na stěny pochvy. Aby Venušiny kuličky fungovaly musí se žena po jejich zavedení do pochvy pohybovat například chodit, tančit nebo třeba cvičit. Samotné venušiny kuličky nevzrušují každou ženu a orgasmu s nimi pravděpodobně nedosáhnete. Jejich zdravotní efekt je ale jasný a dokázaný a při jejich pravidelném používání určitě zaznamenáte intenzivnější prožitek i při sexuálním styku. Venušiny kuličky lze použít i během samotného pohlavního styku. Venušiny kuličky pak stimulují penis. 
Venušiny kuličky mohou být vyrobeny z různých materiálů a mohou mít různý tvar, barvu i velikost. Na Funconcept.cz nabízíme několik typů Venušiných kuliček.

 

Vyrobeno v Německu.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Sexuální a erotické pomůcky
Hmotnost: 0.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: