Fun Factory Venušiny kuličky Smartballs teneo uno 11,5 Ø 3,6 cm

Kód: 33135
3 hodnocení
Značka: Fun Factory
490 Kč 405 Kč bez DPH
Skladem

Venušiny kuličky SMARTBALLS teneo uno je ideální pomůcka pro začátečnice. SMARTBALLS teneo uno jsou vyrobeny ze 100% lékařského silikonu a mají sametově hladký povrch. Zdravotní pomůcka pro ženy s pokleslou nebo vychýlenou vagínou, pro posílení poševního svalstva.

Detailní informace

Detailní popis produktu

SMARTBALLS teneo uno je ideální pomůcka pro milovníky menších věcí. Tyto vaginální kuličky (známé jako Venušiny kuličky) jsou určeny především začátečnicím, ženám s pokleslou nebo vychýlenou vagínou, ale i ženám, které chtějí svému poševnímu svalstvu navrátit jeho pružnost a kondici. Vaginální kuličky jsou také vhodné pro trénink pánevního dna, k rekonvalescenci po těhotenství (vhodné použít při cvičení) a jako ideální prevence proti inkontinenci. Je prokázáno, že pravidelné posilování poševních svalů zlepšuje prožitek ze sexuálního aktu.

 

Jejich ergonomický tvar a důlek na prst „Easy-in“ Vám umožní jejich bezproblémovou aplikaci. Inovovaná technologie Vám zajistí tiché a velmi zřetelné prožitky díky rychlé rotaci vnitřní kuličky. Nevyvolávají alergické reakce a jsou dobře omyvatelné teplou vodou.

 

SMARTBALLS teneo uno jsou vyrobeny ze 100% lékařského silikonu a mají sametově hladký povrch. Nevyvolávají alergické reakce a jsou dobře omyvatelné teplou vodou.

Jako lubrikant je možné použít gel Fun Factory Toyfluid.

 

Vyrobeno v Německu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Venušiny kuličky a vibrační vajíčka
Hmotnost: 0.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: