JeJoue venušiny kuličky Ami

Kód: AMI-PU
Akce
5 hodnocení
Značka: jejoue
1 590 Kč –18 %
JeJoue venušiny kuličky Ami
1 590 Kč –18 % 1 290 Kč 1 066 Kč bez DPH
Skladem

Ami je inovativní sada venušiných kuliček určených nejen pro potěšení. Ami výborně poslouží při posilování svalů panevního dna, při potížích s inkontinencí nebo při rekonvalescenci po porodu. Se třemi kuličkami různých velikostí, tvarů a hmotností si cvičení příjemně užijete. 3 kusy v balení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ami výborně poslouží při posilování svalů panevního dna, při potížích s inkontinencí nebo při rekonvalescenci po porodu.

Se třemi kuličkami různých velikostí, tvarů a hmotností si cvičení příjemně užijete.

  • příjemně měkký, hladký a jedinečně poddajný povrch
  • vyrobeno ze 100% lékařského silikonu a ABS plastu
  • poddajný a ohebný provázek ze 100% lékařského silikonu
  • zabaleno do černé dárkové krabičky

 
Ami 1 – největší, samostatná kulička, měkká, nejlehčí (47g)
 
Ami 2 – střední, dvojita kulička, měkká, avšak těžší (78g)
 
Ami 3 – malá, dvojitá kulička, tvrdá a těžká (106g)

Barva: fialová

Všechny výrobky jsou dodávány v diskrétním balení.
 

AMI Příjemné řešení při posilování svalů pánevního dna (tzv. Kegelových svalů nebo také PC svalů). Ami je jedinečná: systém tří kroků umožňuje postupovat v posilování PC svalů vlastním tempem. Ami je potěšení: cvičení se pro Vás stane zábavou díky malému, skrytému závaží, které se při sebemenším pohybu příjemně chvěje. Ami je opravdová kamarádka: pomůže Vám jednodušeji dosáhnout intenzivnějších orgasmů a umožní celkově větší kontrolu nad svaly pánevního dna.

Proč používat Ami?

Potěšení pro Vás: Pravidelné používání Ami posílí a zpevní svaly pánevního dna, zvýší tak jejich citlivost a napomůže k jednoduššímu dosažení intenzivnějších orgasmů. Ami v sobě skrývá malá závaží, která se při každém pohybu příjemně chvějí. Zároveň je ale velice diskrétní, a tak si můžete zpříjemnit každou chvilku – nejen když jste doma, ale například i v práci nebo na služební cestě. Potěšení pro něj: Dopřejte svému partnerovi nové, nezapomenutelné, milostné zážitky. Posílené svaly pánevního dna využijete při milování pro dráždění a silnější sevření jeho penisu. Vaše zdraví: Mnoho z nás o tomto problému nerado hovoří, ale fakt je, že mnoho žen v určitém období života trpí nechtěnou inkontinencí. S Ami však posílíte svaly pánevního dna a zároveň tak získáte větší kontrolu nad močovým měchýřem.

Těhotenství: Používání Ami před početím může ochránit pochvu tím, že posiluje PC svaly a připravuje je tak na samotný porod. Po porodu zase urychlí znovudosažení jejichpevnosti a přispěje k celkové rekonvalescenci poševních svalů. Větší síla, kterou Vaše PC svaly získají, je příslibem příjemných milostných zážitků pro Vás i Vašeho partnera.

Menopausa: Posilování svalů pánevního dna přispívá k přirozenému poševnímu zvlhčování, sexuální vzrušivosti a zabraňuje nechtěné inkontinenci v průběhu menopausy. Svaly pánevního dna Sval pubococcygeus (PC sval) podobající se houpací síti se rozpíná od stydké kosti ke kostrči a podpírá pánevní a vnitřní pohlavní orgány. Silný PC sval je klíčem k intenzivním orgasmům, k vyšší kontrole nad močovým měchýřem a zároveň pomáhá při porodu. Kegelovy cviky Kegelovy cviky (pojmenované po americkém gynekologovi, Dr. Kegelovi, který je v 70. letech 20. století proslavil) jsou navržené tak, aby posilovaly a zpevňovaly PC sval. S Ami jsou tyto cviky výrazně jednodušší a velice příjemné.

Ami třikrát jinak Ami není pouze jedna pomůcka pro praktikování Kegelových cviků. Jsou hned tři – a vytvářejí tak jedinečný způsob posilování pánevního dna. Tato soukromá posilovací sada v sobě nese to nejlepší z lékařských a erotických pomůcek na trhu a je mnohem příjemnější a zábavnější než skutečná posilovna.

Ami 1: Velká, měkká samostatná kulička s lehkým závažím. Pokud jste začátečnice v oblasti Kegelových cviků nebo už jste dlouho PC svaly neprocvičovala, doporučujeme začít právě s Ami číslo 1. Ami 2: Dvě kuličky střední velikosti s jemným, měkkým povrchem, jen o něco málo těžší. Vyzkoušejte cvičení s Ami 2 pokud je to pro Vás s Ami 1 příliš jednoduché. Ami 3: Dvě malé kuličky s tvrdým povrchem a těžkým závažím – pro pokročilé uživatelky.

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Sexuální a erotické pomůcky
Hmotnost: 0.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: