Péče o nehty? Jedině s Victoria Beauty!

Na péči o nehty hodně lidí často zapomíná, a právě to se dříve či později na jejich vzhledu negativně podepíše. Zkuste se právě teď na vaše nehty podívat. Jsou pobledlé, lámou se nebo třepí, zarůstají kůžičkou, jsou na nich flíčky? Pokud ano, je ten nejvyšší čas jim ztracenou krásu vrátit! Podceňovat byste samozřejmě neměli ani prevenci. V tomto článku se dozvíte, jak o nehty pečovat co nejlépe!

 

Co musíte udělat jako první

Aby nehty vypadaly opravdu krásně, je třeba jim v první řadě dopřát dostatečnou výživu. Nemusí to být vůbec těžké, stačí totiž používat k tomu určené přípravky. Vyhráno budete mít, když vsadíte na kvalitní péči o nehty, kterou na trh uvádí značka kosmetiky Victoria Beauty. Nabízí hned několik druhů přípravků, se kterými budou i vaše nehty při pravidelné péči zdravé a krásné.

 

SOS balzám pro silně poškozené nehty

Pokud už vaše nehty skutečně volají o pomoc, měli byste si pořídit unikátní SOS balzám, který dokáže i velmi poškozeným nehtům vrátit vitalitu. Balzám obsahuje všechny potřebné pro-vitamíny a kalcium, které zaručují ideální hydrataci a současně pomáhají zvýšit odolnost nehtů. Skvělé je, že balzám můžete používat jako prevenci a je možné ho použít i jako podkladový lak.

 

Hydratující balzám s výtažky z mořských řas

Druhým přípravkem, který vám pomůže, je tento hydratizující balzám, který obsahuje výtažky z mořských řas. Balzám pomáhá zvyšovat elasticitu nehtů a je dobrým pomocníkem při třepení nehtů.

 

Gel pro odstranění kůžičky okolo nehtu s arganovým olejem

Určitě musíte pečovat i o kůžičku okolo nehtů, která se samozřejmě podepisuje na výsledném vzhledu. Gel se používá jednoduše: stačí ho nanést na kůžičku, nechat 2 až 3 minuty působit a poté kůžičku mechanicky odstranit. Gel obsahuje i glycerín, alantoin a výtažky z aloe vera.

 

Tyto a další produkty pro péči o nehty můžete koupit na www.salondoma.cz