DEAD SEA Spa MAGIK Himalájská SPA sůl 1 kg

Kód: DSS89
Novinka
1 hodnocení
219 Kč 181 Kč bez DPH
Skladem

Růžová himalájská sůl je čistý přírodní produkt s více než 80 minerálními látkami (horčík, bromidy, měď atd.). Očišťující koupel připravená z himálajské soli využívá čisté přírodní síly minerálů k detoxikaci a regeneraci organismu. Koupel k prohřátí těla skvěle uvolňuje svaly i zatuhlé klouby, zlepšuje prokrvení pokožky a lehce ji tonizuje. Solná koupel v himalájské soli (ideálně tzv. solanka), zmírňuje projevy ekzémů (např. lupenka) a aktivuje samoléčebné procesy organismu. 100% VEGAN, bez parabenů, alergenů a sulfátů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

  • 100% VEGAN
  • bez parabenů
  • bez alergenů
  • není testováno na zvířatech
  • bez silikonů a sulfátů

Růžová himalájská sůl je čistý přírodní produkt s více než 80 minerálními látkami (horčík, bromidy, měď atd.). Očišťující koupel připravená z himálajské soli využívá čisté přírodní síly minerálů k detoxikaci a regeneraci organismu. Koupel k prohřátí těla skvěle uvolňuje svaly i zatuhlé klouby, zlepšuje prokrvení pokožky a lehce ji tonizuje. Solná koupel v himalájské soli (ideálně tzv. solanka), zmírňuje projevy ekzémů (např. lupenka) a aktivuje samoléčebné procesy organismu.

Himalájská sůl růžová je jednou z nejčistších solí. Těží se v Pákistánu, v solných dolech Khewra - druhých největších solných dolech na světě. Díky vysokému obsahu minerálů a železa má jedinečnou růžovou barvu. Kosmetickým produktům dodává peelingové vlastnosti, pokožku hloubkově čistí a odstraňuje odumřelé kožní buňky. Lázeň z himalájské soli pomáhá detoxikovat a regenerovat organismus. 

Pro prohřívací koupel rozpusťte ve vodě o teplotě zhruba 38°C 3-4 polévkové lžíce soli. Pro vytvoření solanky přidejte 100 g soli do 20 litrů vody.

1 kg

deadsea4

Doplňkové parametry

Kategorie: Soli do koupele
Hmotnost: 1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: