Victoria Beauty Depilační pásky na nohy a tělo pro citlivou pokožku, 20 pásků+2 olejové ubrousky

Kód: VB057
13 hodnocení
149 Kč 123 Kč bez DPH
Skladem
Pro dokonale hladkou a sametově jemnou pokožku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Depilační proužky na tělo od Victoria Beauty jsou ideálním řešením pro efektivní a rychlé odstranění nežádoucího ochlupení na nohou a těle.

Jsou vhodné pro všechny typy pokožek, především pro pokožku citlivou se sklonem k podrážděnosti.

Obsahují přírodní složky - včelí vosk a výtažky z Aloe Vera, které pokožku ideálně zklidní a jsou tak vhodné i pro citlivou pokožku. S každou další depilací budou Vaše chloupky stále tenčí a slabší.
Chloupky se odstraní společně s jejich kořínky, čímž se dlouhodobě zamezí jejich opětovnému růstu. Výsledkem bude krásná a sametově hladká pokožka.
 
K ještě většímu pohodlí jsou v krabičce přiloženy 2 před-navlhčené čisticí ubrousky s mandlovým olejem, které Vám pomohou odstranit zbytky depilačních proužků a zároveň zklidní pokožku podrážděnou depilací.
 
Aktivní složky: výtažky z Aloe Vera, přírodní včelí vosk

Upozornění : Pozorně si předčtěte přiložený návod. Nevystavujte vysokým teplotám. Před aplikací vyzkoušejte proužek na malé části těla a vyčkejte 24 hodin, nedojde-li k nežádoucí reakci, můžete proužky používat. Po aplikaci se nedoporučuje na depilovaná místa po dobu 24 hodin používat žádný krém, parfém nebo tělové mléko obsahující alkohol. Chraňte před dětmi. Pouze k vnějšímu použití.
 
20ks + 2 ubrousky zdarma !

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: